Trening EMS

Pięknie wyglądające i zdrowe ciało to marzenie każdego z nas. Niestety, tylko nieliczni mają takie geny, że są szczupli bez żadnego wysiłku. Większość społeczeństwa na swój efektowny wygląd musi trochę popracować. Na szczęście od jakiegoś czasu na polskim rynku fitness funkcjonuje specjalny rodzaj treningu – EMS, czyli ćwiczenia połączone z elektrostymulacją mięśni. Te wspaniałe rozwiązanie nie wymaga wielogodzinnych ćwiczeń i szybko przynosi widoczne efekty.

Na czym polega trening EMS?

Trening EMS to połączenie ćwiczeń oraz stymulacji mięśni. Trening wykonywany jest w specjalnym kombinezonie. MEON EMS oferuje swoim klientom kombinezony wyposażone w najnowszej generacji elektrody polimerowe. Stroje idealnie dopasowują się do sylwetki (są dostępne w sześciu rozmiarach). Poza tym oferują bezprzewodowe połączenie. Nie krępują nas zatem żadne kable. Posiadamy pełną swobodę i zakres ruchów. Kombinezony MEON EMS wykonane są z najlepszej jakości materiałów i stymulują dziesięć głównych partii mięśniowych.

To właśnie stymulacja oraz dobór odpowiednich ćwiczeń stanowi o sukcesie treningu EMS. Taka forma aktywności fizycznej wpływa na wygląd całego ciała, w tym także ujędrnia skórę i likwiduje cellulit. Impulsy docierają w głębokie partie mięśni, dzięki czemu skutecznie angażują je do pracy. Pobudzają nasz organizm do zwiększonego wysiłku oraz przyspieszają metabolizm. W konsekwencji zrzucamy zbędne kilogramy i wyglądamy atrakcyjnie. A o to przecież nam chodzi. Szczegółowe informacje w zakresie tego, jak wygląda trening EMS, dostępne są pod adresem internetowym: https://meonems.pl/trening-ems/.

Kto powinien być zainteresowany treningiem EMS?

Treningiem EMS powinny być zainteresowane wszystkie te osoby, którym zależy na szybkiej i bezpiecznej redukcji tkanki tłuszczowej lub poprawie wyglądu sylwetki. Trening trwa pół godziny i odbywa się dwa razy w tygodniu. Nie trzeba wiele godzin ćwiczyć na siłowni. Oszczędzamy zatem sporo czasu, który możemy przeznaczyć na inne przyjemne rzeczy. Chociażby na przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków, spacer lub wypad do kina.

Elektrostymulacja mięśni to idealny sposób na utrzymanie wspaniałego wyglądu przez osoby po urazach kręgosłupa oraz mające problemy z kolanami lub cierpiące na częste bóle pleców. Zwykłe metody ćwiczeń nadmiernie obciążają te partie ciała. Trening EMS oferuje maksymalną wydajność ćwiczeń w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach.

Pomoc wykwalifikowanego trenera personalnego w cenie treningu EMS

Bardzo ważną rolę w treningu EMS pełni trener personalny. To on bowiem stymuluje mocą i częstotliwością impulsów. Poza tym dobiera również system i rodzaj ćwiczeń do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Dba także o to, aby ćwiczenia były wykonywane poprawnie i trening przebiegał w bezpieczny sposób. W MEON EMS pomoc trenera personalnego wliczona jest w cenę zabiegu. Nie trzeba za nią zatem dodatkowo płacić.

Skuteczność ćwiczeń pod okiem trenera jest wielokrotnie wyższa niż tych, które wykonujemy samodzielnie. Taki specjalista od ćwiczeń potrafi nas dodatkowo zmotywować oraz wskazać, które części naszego ciała wymagają największej uwagi. Połączenie opieki trenera oraz elektrostymulacji mięśni to najprostsza droga do zdrowego i efektownego wyglądu kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here