Testowane nasiona konopi różnych producentów

Odmian konopi nie brakuje. Ciągle pojawiają się nowe skrzyżowania tych roślin, które cechują się innym działaniem, a także wyglądem, smakiem czy aromatem. Zainteresowanie marihuaną sprawia, że pojawia się także wiele producentów tych nasion. Utrudnia to wybór, gdy jest się początkującym kolekcjonerem. Wyjaśniamy dzisiaj, jakich producentów nasiona testuje się najczęściej. Z szczególnie popularne uchodzą nasiona sweet seed. Zapraszamy do lektury!

Nasiona seed royal

Na szczycie listy propozycji musiał się znaleźć oczywiście producent holenderski. To tam powstają najlepsze i wysokiej jakości nasiona. Growerzy z Holandii wyróżniają się dużym doświadczeniem i swobodą działania, w tym kraju bowiem uprawa jest dozwolona. Nasiona seed royal dostępne są w różnych odmianach. Zapewniają dostęp do wariantów, które będą odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kolekcjonerów. Producent ten stanowi pewne i przetestowane źródło nasion. Wybór tego wariantu zapewnia naprawdę dobre rezultaty. Producent zapewnia jedynie stabilnie genetycznie ziarna. Dla osób początkujących przydatne okażą się nasiona seed royal feminizowane, które zapewniają w 99% osobniki żeńskie. Wśród nich znajdziesz takie klasyki omdian jak Blue Cheese czy Amnezia Haze. Szczególnie warto zwrócić uwagę na nasiona seed royal od Groseed.pl. Marka współpracuje z tym producentem od wielu lat, zapewniając sprawdzone i wysokiej jakości produkty.

Nasiona fastbuds

Nie tylko nasiona seed royal zasługują na uwagę. Koniecznie musisz poznać także nasiona fastbuds. Tak jak poprzednie są już na rynku od wielu lat. To amerykański producent, który również wychodzi naprzeciw oczekiwaniom początkujących, jak i doświadczonych kolekcjonerów. Każdy znajdzie u niego coś dla siebie. Proponują nasiona głównie sativa, a w mniejszych idica, ruderalis oraz hybrydy. Mają między innymi tzw. automaty, których opieka dla osób początkujących jest banalnie prosta. Wśród dnich znajduje się między innymi przetestowany Oryginal Auto Cheese. Nasiona fastbuds są stabilnie genetycznie i mogą mieć małe lub duże stężenie THC. Co ważne, ten producent został przetestowany już wielokrotnie i cieszy sie uznaniem doświadczonych kolekcjonerów.

Nasiona sweet seed

Na koniec warto również wyróżnić nasiona sweet seed. Prodcent dostarcza głównie nasiona feminizowane. Są znane na całym świecie, dzię starannie dobranej genetyce, która zapewnia im wytrzymałość ziaren oraz stabilność. To sprawia, że moga być uprawiane w trudnych warunkach. Producent zapewnia naprawdę szeroki wybór nasion konopi o różnej zawartości THC oraz CBD. Znajdziesz u niego zatem gatunki sativa, indica, ruderalis oraz hybrydy. Co ważne, marka pochodzi z Hiszpani i istnieje na rynku od wielu lat, co sprawia, że była wielokrotnie testowana. Wielu kolekcjonerów uznaje ją za klasykę. Na uwagę zasługują nasiona sweet seed z Growseed.pl. Dostawca współpracuje z producentem, zapewniając swoim klientom wysokiej jakości nasiona..

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here