5 powodów, dla których w leczeniu bólu gardła warto wybrać spray

W aptekach coraz częściej farmaceuci polecają na ból gardła spraye do stosowania wewnętrznego, które szybko i skutecznie łagodzą ból. Okazuje się, że w wielu przypadkach są one znacznie skuteczniejsze niż tabletki pastylki. Dlaczego?

Trafiamy prosto w punkt

Rozpylacz kierujemy bezpośrednio w kierunku gardła, przez co łatwiej jest namierzyć dokładnie ten punkt, który powoduje dyskomfort. Po naciśnięciu pompki rozpyla się płyn wprost na śluzówkę gardła, a ten w większej ilości wnika do wnętrza i łagodzi przyczynę bólu. Przy podrażnieniach tworzy barierę ochronną, budując nadwyrężoną tkankę i stymulując szybsze gojenie.

Wiele problemów – jeden spray

Spraye do gardła nie tylko neutralizują ból podrażnionego gardła, ale mają znacznie szersze działanie. Skuteczne rozprawiają się z bakteriami i wirusami, a przy równoległym zastosowaniu z pastylkami do ssania sprawdzi się również w redukowaniu chrypki. Spray „zlokalizuje” ból i go zneutralizuje, pastylka nawilży gardło.

Skuteczne i szybkie działanie

Kiedy dręczy cię ból gardła potrzebujesz szybkiego ukojenia. Nikt nie lubi przechodzić przez te nieprzyjemne stany chorobowe, a niestety w okresach osłabionej odporności to górne drogi oddechowe cierpią najbardziej. Tabletki do ssania działają idealnie, jeśli ból nie jest mocno kłujący oraz gdy jego obszar jest większy. Przy bólu punktowym, najlepiej sprawdzają się spraye.

Jeśli ból jest intensywny, w celu jego szybszego pokonania spray można stosować nawet kilkanaście razy dziennie. Za zgodą lekarza lub farmaceuty można używać go krzyżowo z pastylkami do ssania czy syropem.

Redukcja obrzęku

Często zwalczając ból zapominamy o zneutralizowaniu jego źródła, zajmujemy się tylko powierzchownym łagodzeniem.Poprawia  to komfort codziennego funkcjonowania, jednak jest to działanie krótkotrwałe. Chcąc rozprawić się z nim całkowicie należy zlikwidować obrzęk, odbudować strukturę i pozwolić jej wrócić do prawidłowego stanu.

Innowacyjne działanie dla każdego

Spray jest bezpieczny dla osób niezależnie od wieku, nawet dla najmłodszych dzieci.

Spraye na gardło to doskonały lek do szybkiego rozprawiania się z dolegliwościami związanymi z gardłem. Prosty w aplikacji i skuteczny w działaniu preparat powinien znaleźć się w każdej apteczce, zwłaszcza w okresach zwiększonego ryzyka zachorowań.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here