Kto może zdecydować się na przeszczep włosów

Problem z łysieniem dotyka przede wszystkim mężczyzn, choć zdarza się również wśród kobiet- w ich przypadku są to najczęściej ubytki po chorobie czy poważnym wypadku. Rzadkie włosy nie tylko nie prezentują się najlepiej, lecz także skutecznie odbierają pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Wygląd zewnętrzny jest bowiem bardzo ważny i zwraca się na niego uwagę zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Ratunkiem dla osób ze skłonnościami do łysienia może okazać się przeszczep włosów. W przeciwieństwie do dostępnych na rynku preparatów na porost włosów, efekty przeszczepu są trwałe i utrzymują się do końca życia. Takie zabiegi wykonywane są w gabinetach chirurgii plastycznej i estetycznej. Chcąc poprawić swój wygląd za pomocą takiej metody, warto znaleźć sprawdzoną klinikę, gdyż doświadczony i ceniony lekarz to podstawa do uzyskania odpowiednich i zadowalających efektów. Koszt i czas trwania odnowy włosów zależny jest od wielkości ubytku.

Panie zdecydowanie częściej decydują się na przeszczep brwi, gdyż to właśnie ubytki w tym obszarze okazują się być ich częstszą przypadłością. Rzadkie brwi, w których są liczne rzucające się w oczy prześwity z pewnością odbierają paniom pewność siebie i każdego dnia za wszelką cenę starają się one je odpowiednio zamaskować. Wcale nie jest to łatwe, ponieważ wykonanie makijażu brwi, który da odpowiedni i naturalny efekt w większości przypadków okazuje się być sporym wyzwaniem i trudnością. Nic dziwnego zatem, że panie, chcąc odzyskać elegancki wygląd i naturalnie wyglądające brwi decydują się na ich przeszczep.

Zanim poddadzą się one zabiegowi, podobnie jak w przypadku przeszczepu włosów, zostaną poddane badaniom, aby upewnić się czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do jego wykonania. Podejmując taki krok, warto upewnić się, że w wybranej przez nas klinice pracują chirurdzy z doświadczeniem i pozytywną renomą. Taki zabieg wymaga bowiem najwyższej precyzji, gdyż włosy trzeba wszczepiać dokładnie i pod odpowiednim kątem, aby uzyskać naturalny i satysfakcjonujący efekt. Podczas, gdy kobiety wykonują najczęściej przeszczep brwi, panowie decydują się na przeczep brody, gdyż nie każdy może pochwalić się w tym miejscu bujnymi włosami. Obecnie noszenie długiej, gęstej brody, odpowiednio wystylizowanej stało się bardzo modne, dlatego też chętnych na takie zabiegi jest coraz więcej. Warto zapamiętać tylko, aby w przypadku takich zabiegów stawiać przede wszystkim na jakość wykonania, gdyż efekty decyzji mogą pozostać z nami do końca życia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here