Wiele kobiet nie wyobraża sobie siebie w blondzie, bo to ciemne włosy nadają im charakteru i wyrazu, ale równie dużo pań marzy o jakiejś zmianie. Co zrobić, żeby móc cieszyć się pięknym, głębokim i pełnym życia brązem? Wystarczy oddać się w ręce specjalisty i skorzystać z koloryzacji włosów Dia Richesse Hi-Visibility L’Oreal Professionnel Salon Expert, która bez problemu odpowie na takie pragnienia.

Dia Richesse dla refleksów na ciemnych włosach

Zwykło mówić się, że brązowe włosy nie są aż tak wymagające jak blondy czy czerwienie, ale to nie do końca prawda. Decydując się na ciemniejsze odcienie, często wpadamy w pułapkę, jaką jest zbyt ciemny kolor, a nawet czerń. W konsekwencji pasma wyglądają na obciążone, a fryzura jest matowa, płaska i pozbawiona naturalnych, świetlistych pasemek. Dlatego lepiej nie eksperymentować w domu, tylko zdecydować się na farbowanie włosów w profesjonalnym salonie.

Dla tych kobiet, które już cieszą się ciemnym kolorem, ale chcą go nieco odświeżyć i pogłębić, Salon Expert przygotował zabieg Dia Richesse, który cieszy się coraz większym powodzeniem. Dzięki zaawansowanej technologii, zarówno na naturalnych, jak i farbowanych włosach, uzyskuje się efekt świetlistych refleksów i niemal lustrzanego blasku. Wszystko to sprawia, że fryzura zyskuje optyczną objętość, lekkość i jest zdecydowanie bardziej świeża, pełna życia. Oprócz tego zabieg ma także właściwości pielęgnujące, ponieważ w jego trakcie włókna włosa są chronione, a dzięki temu, po koloryzacji, kosmyki są miękkie i gładkie. Myli się ten, kto sądzi, że Dia Richesse L’Oreal to zwyczajne rozjaśnianie o kilka tonów. Używane produkty nie zawierają w swoim składzie amoniaku, przez co nie niszczą, nie wysuszają i nie osłabiają, a dodatkowo są pozbawione duszącego, chemicznego zapachu, który przeszkadza wielu paniom.

Eksperci dobierają kolory refleksów wedle indywidualnych potrzeb i upodobań każdej klientki. Dlatego efekty są spersonalizowane i niepowtarzalne. Nie ma mowy o złym dopasowaniu odcieni czy ilości refleksów. Sam zabieg trwa jedynie dwadzieścia minut, więc nie ma potrzeby, żeby rezerwować sobie kilka godzin na wizytę u fryzjera, a tym samym rezygnować z wykonywania swoich codziennych zajęć i obowiązków.

Za pomocą Dia Richesse z powodzeniem można pokryć nawet pięćdziesiąt procent siwych włosów, a rezultaty utrzymują się zwykle przez kilka tygodni. To bardzo prosty, szybki i przyjemny zabieg, który nie jest zwyczajną koloryzacją włosów – jest spektakularną, ale jednocześnie subtelną metamorfozą, a że trudno to sobie wyobrazić, trzeba spróbować i się przekonać.

Farbowanie włosów w domu, kiedy warto się tego podjąć?

Drastyczna zmiana koloru włosów w domowym zaciszu nie jest możliwa, a już na pewno niesie za sobą bardzo duże ryzyko niepowodzenia, jednak można pokusić się o niewielkie metamorfozy, czyli delikatną ingerencję w odcienie (możliwe jest zarówno przyciemnienie, jak i rozjaśnienie). W tej kwestii kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej farby, liczy się przede wszystkim producent i skład. Warto wybierać produkty bez amoniaku, który niszczy włosy i ma nieprzyjemny zapach. Zdecydowanie lepiej stawiać na zawartość naturalnych substancji, takich jak olejki czy wyciągi z roślin. Farby L’Oreal Professionnel cieszą się dużym zaufaniem wśród kolorystów i klientów, ponieważ są bezpieczne, a dodatkowo pielęgnują włosy i zapewniają im połysk.

Trzeba również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu koloryzacji. Najlepszym rozwiązaniem jest używanie produktów przeznaczonych specjalnie do włosów po farbowaniu, które zabezpieczają kolor przed zbyt szybkim wypłukiwaniem się i płowieniem.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here