powiększanie ust
fot. pexels.com

Powiększanie ust z roku na rok zyskuje na popularności. Sprawdź, jakie są metody powiększania ust oraz jakich kosztów można się spodziewać w ramach każdej z nich!

Zobacz też: http://www.psfs.pl/ile-kosztuje-powiekszenie-ust/

Metody powiększania ust

  • Jedną z najbardziej popularnych metod powiększania ust jest ta z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Wynika to prawdopodobnie stąd, że to jedna z najbezpieczniejszych metod, ponieważ kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie. Zabieg ten polega na tym, że ten kwas wstrzykuje się w usta – może być on podany tylko w wybrane miejsca, aby wyrównać asymetrię warg, a może być zaaplikowany na całą ich powierzchnię, aby kompleksowo je powiększyć. Dodatkową zaletą tej metody jest fakt, że dzięki temu iż kwas hialuronowy ma właściwości nawadniające, to sprawia, że usta po takim zabiegu nie tylko są większe, ale również miękkie, jędrne i nawilżone. Usta powiększone tą metodą utrzymują się w granicach 6-12 miesięcy, a zabieg może kosztować 800-1 400 zł.
  • Inną metodą powiększania ust jest zastosowanie tkanki tłuszczowej. Mimo, że ta również jest obecna w naszym organizmie, to zabieg ten jest zdecydowanie bardziej inwazyjny niż powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg polega na pobraniu około 20-30 ml tkanki tłuszczowej (zazwyczaj z brzucha) i podanie jej w usta. Mimo, że pobiera się taką ilość tkanki, to nie znaczy to, że całkowita ilość jest dobra, czego skutkiem może być konieczność częstego powtarzania zabiegu. Z tego względu zaleca się wybierać salony, w których przed podanie tkanki tłuszczowej w wargi, następuje jej selektywna filtracja. Efekt po tym zabiegu utrzymuje się na ustach od kilku do kilkunastu miesięcy, a kwota za wykonanie zabiegu rozpoczyna się od około 2 000 zł.
  • Implanty ust to kolejny sposób na ich powiększenie. Polega na wprowadzenie w wargi implantów silikonowych, które dzięki odpowiedniemu kształtowi i wielkości, nadają właśnie taką wielkość i kształt ustom. Implanty aplikuje się poprzez nacięcie warg w kącikach ust i delikatne ich wprowadzenie. Implanty nie rozpuszczają się, w związku z tym efekty tej metody są trwałe. Wiele kobiet wskutek posiadania implantów, które przez organizm są postrzegane jako ciało obce, musi zażywać antybiotyki, aby zniwelować wszelkie szkodliwe reakcje. Jak zostało wspomniane, efekty tego zabiegu są trwałe, a koszt za implant jednej wargi to około 3 000 – 6 000 zł.

Przeczytaj też: http://www.bodyandmind.pl/fryzury-do-wlosow-poldlugich/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here