Buff

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 i wprowadzone przez Ministerstwo Zdrowia przepisy nakazują zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych, takich jak sklepu, urzędy czy lokale usługowe. Zwykle wykorzystuje się do tego jednorazowe maseczki chirurgiczne lub maski bawełniane wielokrotnego użytku. Ciekawą dla nich alternatywą mogą być jednak  uniwersalne chusty sportowe marki Buff. Wielofunkcyjne kominy zyskały zatem zupełnie nową funkcję.

Typowe zastosowania dla chust sportowych

Podstawową funkcją oryginalnych kominów Buff jest ochrona twarzy i głowy przez niesprzyjającymi czynnikami środowiskowymi. Latem używa się ich do ochrony przed unoszącym się w powietrzu pyłem lub nieznośnie prażącym słońcem. Zimą wykorzystuje do zabezpieczenia karku, szyi i twarzy przed zimnem czy zacinający śniegiem. Dzięki uniwersalnej, rurowatej konstrukcji i dużej elastyczności tkaniny, z jakiej produkuje się tego typu chusty, z powodzeniem można używać ich jako alternatywy dla szalika, maski na twarz, czapki czy tradycyjnej bandany. Chusty wielofunkcyjne z łatwością dopasowują się do anatomii ciała każdego użytkownika, zanadto nie uciskają, ale i samoczynnie nie zsuwają się z twarzy czy głowy. Są doskonałym wyborem dla biegaczy, miłośników triathlonu, a także narciarzy, snowboardzistów czy zwykłych turystów.

Alternatywa dla maseczki

Uniwersalna konstrukcja chust sportowych sprawia, że bez problemu można używać ich również do zasłaniania ust i nosa, tym samym realizując wymogi prawne zgodne z wytycznymi obowiązujące podczas pandemii. Co więcej, chusty sportowe są znacznie wygodniejsze w użyciu niż popularne maseczki bawełniane. Gdy potrzebujemy, chustę naciągamy na twarz, a gdy wychodzimy ze sklepu lub innego zatłoczonego miejsca, zsuwamy na szyję. Dużym atutem chust wielofunkcyjnych, zwłaszcza oryginalnych produktów Buff jest także doskonała jakość ich wykonania oraz niezwykle atrakcyjna forma. Chusty dostępne są w dużej różnorodności wzorów, co stwarza wręcz nieograniczone możliwości stylizacji, oczywiście zgodnie z własnymi upodobaniami i potrzebą chwili.

Firma Buff to renomowany producent różnorodnych akcesoriów sportowych. Najbardziej znanym asortymentem tej marki są jednak wspomniane chusty wielofunkcyjne, dla których w czasach pandemii znaleziono zupełnie nowe zastosowanie. Jeśli zatem masz dość noszenia klasycznej maseczki tekstylnej i chcesz się wyróżnić z tłumu, kolorowy komin może być dla niej doskonałą alternatywą. Zasłonisz nim usta i nos, a tym samym zmniejszysz ryzyko zarażenia innych, gdy jesteś tzw. bezobjawowym nosicielem wirusa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here