Nie ma wątpliwości, że przeszczepianie włosów jest dzisiaj łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście, nadal jest to poważny zabieg, jednak dzięki nowoczesnej aparaturze jego przeprowadzanie jest szybsze i mniej skomplikowane.

Aparat fue artas system

Bez wątpienia jedynym z przełomów, jeśli chodzi o przeszczepianie włosów było wprowadzenie na rynek aparatu fue artas system. Kompleksowość tego urządzenia sprawia, że lekarze stają się praktycznie zbędni, jeśli chodzi o transplantacje włosów.

Oczywiście, przeszczep włosów fue artas nie odbywa się całkowicie bez udziału lekarza, byłoby to absolutnie niemożliwe. Jednakże, specjalista ma podczas zabiegu raczej niewiele zajęć. Tak naprawdę zajmuje się on jedynie kontrolowaniem pracy urządzenia. Sterowanie jest bowiem automatyczne, po wcześniejszym zaprogramowaniu aparatu.

Co potrafi artas system?

Leczenie łysienia poprzez wykonanie przeszczepu włosów fue artas jest o tyle łatwe, że maszyna w zasadzie wszystko wykonuje całkowicie samodzielnie. Na początku tworzona jest wizualizacja tego, jak powinny wyglądać włosy pacjenta po udanej transplantacji. Zapisanie wizualizacji sprawia, że aparat podejmuje określone działania w celu uzyskania zamierzonego efektu.

Przebieg zabiegu

Przeszczep włosów fue artas przebiega według jednego schematu. Na samym wstępie, jak już wspomniano, powstaje wizualizacja efektów pracy aparatu. Następnie, aparat podejmuje działania, polegające na sprawdzaniu mieszków włosowych i ich pobieraniu. Warto zauważyć, że nie wszystkie mieszki są odpowiednie do tego, aby je przeszczepić. Aparat dokonuje więc selekcji, która pozwala mu wybrać te, które są odpowiednie.

Wszystkie wybrane przez aparaturę mieszki są transplantowane w miejsca, w których jest łysina. Warto zauważyć, że te miejsca również są lokalizowane przez aparat, człowiek nie jest do tego potrzebny.

Szybciej i dokładniej

Warto zauważyć, że efekty pracy aparatury artas system są o wiele lepsze niż praca człowieka. Rzecz w tym, że dokładność przeszczepu fue artas jest większa niż w przypadku tradycyjnych transplantacji. Człowiek niestety nie potrafi powtarzać dokładnie tych samych ruchów, przez co nie jest zdolny do tak precyzyjnego wykonania przeszczepu włosów.

Leczenie łysienia przeszczepem włosów fue artas jest dziś zdecydowanie jednym z najskuteczniejszych, a jednocześnie mało inwazyjnym sposobem na zwiększenie liczby włosów na głowie. Wydaje się, że warto zdecydować się na tę metodą, gdy żadne prostsze środki nie okazują się być wystarczające.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here