pieluchomajtki dla dorosłych

Kiedy nietrzymanie moczu pojawia się u pacjenta lub osoby starszej z przewlekłymi chorobami , pod postacią częściowego lub całkowitego nietrzymania moczu, wymaga to użycia najlepszej ochrony i zabezpieczenia nie tylko pacjenta, ale także pościeli, kanap czy foteli. Osoba z tą przypadłością musi mieć wygodne i dopasowane pieluchomajtki, a najlepiej aby były to produkty z największą wchłanialnością i w pełnej ochronie higienicznej. Idealnie dobrane pieluchomajtki to wygoda i komfort w codziennym funkcjonowaniu podopiecznego.

Gdzie szukać idealnych i najbardziej chłonnych pieluchomajtek?

Dla pacjenta z problemem nietrzymania moczu wybór odpowiednich pieluchomajtek może być problemem, ze względu na duży wybór różnego rodzaju wkładek , pampersów oraz pieluchomajtek. Każdy parametr, rozmiar czy budowa ma ogromne znaczenie w wyborze i dopasowaniu tych środków higienicznych. Najbardziej chłonne pieluchomajtki dla dorosłych sprawdzają się w przypadku ciężkiego nietrzymania moczu ale także i kału. Wybór powinien być podyktowany takimi istotnymi cechami jak:

  • chłonność
  • rodzaj wkładu chłonnego
  • rodzaj zapięcia (rzepy, materiał z gumkami)
  • zabezpieczenia przed wyciekaniem zawartości
  • stopień absorbcji zapachów
  • wskaźnik wilgotności umieszczony w widocznym miejscu
  • testowane dermatologicznie
  • przyjazne skórze
  • oddychające

Pora dnia czy nocy, wyznacza wybór jakie, najbardziej chłonne pieluchy dla dorosłych są w stanie zabezpieczyć i zagwarantować uczucie czystości, oraz zapobiec przeciekaniu. W poszukiwaniu produktów które spełniają te właściwości https://chlonne24.pl/ warto poszukać tych, dobranych pod względem rozmiaru, a także które chłonne pieluchy na noc zabezpieczą podopiecznego i zagwarantują spokojny sen, a opiekunowi gwarancję czystości pościeli i materaca.

Najbardziej chłonne czyli jakie?

Stopień chłonności określa zastosowanie i użycie danej grupy produktów w pielęgnacji pacjenta. Pieluchomajtki dla dorosłych najbardziej chłonne sprawdzą się u osób starszych, z zaawansowaną demencją, lub u pacjenta leżącego. Określenie stopnia wchłaniania tzw chłonność nocna, na najwyższym poziomie, powinna zabezpieczyć przed niekontrolowanym wydalaniem moczy w stopniu zaawansowanym. Istotnym elementem w doborze pieluchomajtek dla dorosłych https://chlonne24.pl/pieluchomajtki-dla-doroslych powinno być określenie stopnia nietrzymania moczu i według tego kryterium zastosować pieluchomajtki dla dorosłych bardzo chłonne, lub te, o mniejszej chłonności i dyskretniejsze. Określenie stopnia nietrzymania moczu jest niezbędną czynnością przed wyborem i zakupem najbardziej chłonnych pieluchomajtek.

Chłonność pieluchomajtek a higiena

Idealne i najbardziej chłonne pieluchomajtki dla dorosłych powinny połączyć uniwersalność, funkcjonalność, estetykę, użyteczność i przede wszystkim dbałość o higienę pacjenta. Bardzo ważnym elementem, który składa się na idealne i chłonne pieluchomajtki, jest właśnie dbanie o higienę, oraz zapobieganie powstawaniu odparzeń i zmian skórnych u pacjenta długo przebywającego w pozycji leżącej. Wszystkie produkty powinny być wykonane z materiałów przepuszczających powietrze, które pozwalają skórze oddychać i nie ulegać maceracji pod wpływem utrzymującej się wilgoci w środku pieluchy. Technologia  FEELDRY ADVANCED, użyta w produktach Tena pozwala na utrzymywanie wilgoci z dala od skóry, a zastosowanie miękkich i delikatnych materiałów sprawia że skóra nie ulega obtarciom i uszkodzeniom. Zabezpieczenie tego typu pozwala na zmniejszenie ryzyka występowania odleżyn i ich powikłań.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here