Ekologiczna żywność to lepsze zdrowie i lepsze samopoczucie na co dzień. O zakupie ekologicznych produktów powinniśmy też myśleć w kontekście pielęgnacji ciała. Nie trzeba szukać daleko. Wystarczy odwiedzić Sklepgreenland.pl, aby zaopatrzyć się we wszystko, co sprawi, że poczujemy się zdrowsi i odpowiednio zadbani.

Dlaczego Greenland.pl?

Ponieważ za tą nazwą kryje się grupa prawdziwych pasjonatów zdrowego trybu życia i ekologicznych produktów. Kładących nacisk na jakość, starannie wybierających współpracujących producentów i rolników, dzięki czemu w ofercie sklepu Greenland.pl są wyłącznie produkty wysokiej jakości, z tradycjami, powstałe według tradycyjnych receptur i w oparciu o naturalne składniki. Zero chemicznych dodatków!

1b

Na początku był miód

1a

Jednym ze sztandarowych produktów oferty sklepu są miody. Bardzo istotne dla zdrowia dzieci i dorosłych. Dzięki nim narodziła się idea jego stworzenia. Twórcy chcieli miodu bez cukru, niemieszanego z miodem chińskim, pozbawionym chemii. Poszukiwania właściwego produktu wcale nie były łatwe, ale zakończyły się powodzeniem. Dzięki temu w sklepie można zamówić w pełni ekologiczne, całkowicie zdrowe miody wielokwiatowe i rzepakowe, które wyprodukowane zostały na obrzeżach Puszczy Knyszyńskiej. ”Gdy znaleźliśmy już miód, który spełnia nasze kryteria, zaczęliśmy też porównywać inne produkty – tak powstała koncepcja własnego sklepu” – mówią twórcy Sklepgreenland.pl.

Do picia i jedzenia

Od czasu, w którym udało się znaleźć właściwy miód, sklep rozrósł się, a jego oferta obejmuje kilkaset w pełni ekologicznych produktów. Także dla najmłodszych. Na Greenland.pl znajdziemy, chociażby wybór bardzo zdrowych kaszek dla dzieci, jaglanych, owsianych, orkiszowych, kukurydzianych, będących produktami rolnictwa ekologicznego.

1c

Jest też ciekawy wybór soków i syropów, które wyprodukowano ze składników pochodzących z Podlasia. Bez zawartości cukrów i konserwantów. W tym chociażby napoje oczyszczające i energetyczne na bazie ziół, dosładzane naturalnym miodem. Jeśli nie przepada się za smarowaniem masłem, można do tego użyć którąś z dostępnych w sklepie konfitur albo musu ananasowego. Gdy ktoś nie lubi na słodko, nie ma problemu. Zamiast słodkości można posmarować chleb, na przykład, pasztetem koperkowym z cieciorką albo humusem z oliwkami. Lubicie paprykę? A próbowaliście konfitur z papryki? Na stronie Greenland.pl możecie takie konfitury kupić i posmarować nimi, chociażby ser.

Dla ciała i dla zmysłów

Sklep oferuje też szereg produktów, które służą do pielęgnacji ciała oraz do nadania otoczeniu odpowiedniego aromatu. Zgodnie z zasadą, jaka przyświeca przedsięwzięciu od samego początku, zarówno mydła, balsamy, pudry i sole, jak i świece zapachowe, olejki i kadzidła powstały wyłącznie na bazie naturalnych składników, najczęściej w małych, rodzinnych manufakturach, u dostawców, którzy są sprawdzeni i doskonale znani.

1d

Oferta na pewno będzie się rozrastać. Wszystkim, dla których zdrowie i ekologia oraz jakość to ważne pojęcia, polecamy regularne odwiedzanie Sklepgreenland.pl.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here