body detox

Detoksykacja organizmu odbywa się za pomocą specjalnie skonstruowanego urządzenia, które pozwala na nieinwazyjny i skuteczny detoks na poziomie komórkowym. Działanie takiego sprzętu polega na produkowaniu zmodulowanego prądu o zmiennej biegunowości. Doprowadza do jonizacji wody. Zanurzając w niej stopy pozwalamy na przeniknięcie przez pory skóry jonów odpowiadających za przywrócenie równowagi. Warto jest wiedzieć, że na stopach jest ok. 2000porów.  Dochodzi do pobudzenia komórek, co skutkuje intensywnym wydzielaniem toksyn. Musimy wiedzieć, że pozbywanie się szkodliwych substancji może następować nawet jeszcze przez kilka tygodni.

Body detox polega również na stosowaniu odpowiedniej diety i spożywaniu specjalnych ziół. Dieta ta jest bogata w polifenole oraz napoje moczopędne. Przyspieszają one wydalanie z organizmu produktów przemiany materii. Regularnie przeprowadzony pozwala na: aktywowanie naturalnych procesów detoksykacyjnych, przyspieszenie przemiany materii, poprawę odporności, oczyszczenie krwi przy jednoczesnym zapobieganiu arteriosklerozie, zmniejszenie obciążenia wątroby, poprawę pracy układu trawiennego. Należy wiedzieć, że do zabiegu body detox wykorzystywane są tylko naturalne woda jak i prąd.

detoksykacja organizmu - na czym polega, jak ją wykonać

Toksyny …

Body detox, opracowany  został przez angielską lekarkę Mary Staggs. Dieta ta opiera się na chińskiej filozofii energii jako istoty życia i wody. Urządzenie Detox System wymyślone przez Staggs wykorzystuje zasadę użycia kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnych schorzeń i ma on szerokie zastosowanie. Prawidłowo pracujący organizm pobiera równocześnie z wody zdecydowanie lepiej niezbędne substancje i mikroelementy.

Neutralizacja toksyn

Detoksykacja organizmu odbywa się za pomocą specjalnie skonstruowanego urządzenia, które pozwala na nieinwazyjny i skuteczny detoks na poziomie komórkowym. Zabieg Body detox przynosi bardzo szybką i przede wszystkim widoczną poprawę ogólnej kondycji organizmu. Znika więc zmęczenie i osłabienie, a dodatkowo  poprawia się wygląd włosów i cery oraz zmniejsza się widoczność cellulitu. Poprawia się również funkcjonowanie wielu narządów, przede wszystkim  wątroby, która w przypadku nadmiaru substancji toksycznych nie jest w stanie działać w stu procentach sprawnie. Tak więc najlepszym sposobem na efekty jest regularne powtarzanie takiego zabiegu nawet po dziesięć razy w jednej sesji. Nie jest jednak to zbyt uciążliwe, ponieważ zabieg ten słynie również z długiego utrzymywania się rezultatów. W taki sposób możemy oczyścić- nasz organizm naturalnie, nie korzystając z żadnych radykalnych metod jak na przykład operacje czy inne inwazyjne zabiegi. Dlatego tez warto jest zdecydować się na taka metodę oczyszczającą. Jest ona bez bolesna, niema żadnych objawów ubocznych oraz co najważniejsze daje stu procentowe efekty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here